logo-mark-1

ما که هستیم …

درباره پتروپارت

 

شرکت همیاران گسترش نوآوران خراسان رضوی – پتروپارت در سال ۱۳۹۵ مجوز خود را از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اخذ نمود و در سال ۱۳۹۸ موفق به دریافت مجوز فعالیت دائم تحت عنوان برند پتروپارت گردید.

این شرکت بر پایه دانش روز و بهره مندی از نیروی جوان، با انگیزه و خلاق و همچنین به پشتوانه و استفاده از تجربه فنی و ارزشمند هیئت مدیره خود که متشکل از جایگاه داران با سابقه و بزرگ در سطح استان خراسان می باشند، فعالیت خود را در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی آغاز نموده است و درقالب شرکت صاحب نشان و دارای صلاحیت، زنجیره تامین و توزیع فرآورده های نفتی را در جایگاه های  برتر استان خراسان بزرگ به عهده گرفته است و هم اکنون به عنوان بزرگترین توزیع کننده سوخت به لحاظ حجم توزیع درسطح شهر مشهد مقدس مطرح می باشد.

از جمله خدمات این مجموعه می توان به :

امور مربوط به احداث جایگاه بصورت سرمایه گذاری، مشارکت در ساخت، مشاوره های فنی و حقوقی، اجرا و نیز بهینه سازی و ارتقاء سیستمهای مدیریتی  و عملیاتی مجاری عرضه سوخت مایع  و CNG  در سطح کشور اشاره نمود.

این مجموعه همواره در تلاش است تا با هم افزایی تجربیات علمی و فنی اعضاء و با استفاده از پیاده سازی سیستم های مدیریت ISO 9001 و بکارگیری آخرین فناوری ها و تکنولوژی های مدرن، شرایط رضایتمندی جایگاه های تحت پوشش و متعاقباً مردم عزیز کشورمان را فراهم آورد.

خدمات برند پتروپارت :

  • احداث جایگاهبصورت سرمایه گذاری
  • مشارکت در ساختمشارکت فعال در ساخت جایگاه
  • ارائه مشاورهمشاوره های فنی و حقوقی
  • اجرا و بهینه سازیارتقاء سیستمهای مدیریتی و عملیاتی مجاری عرضه سوخت مایع و CNG