logo-mark-1

ما که هستیم …

درباره پتروپارت

شرکت همیاران گسترش نوآوران خراسان رضوی – پتروپارت در سال ۱۳۹۵ مجوز خود را از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اخذ نمود و در سال ۱۳۹۸ موفق به دریافت مجوز فعالیت دائم تحت عنوان برند پتروپارت گردید.

این شرکت بر پایه دانش روز و بهره مندی از نیروی جوان، با انگیزه و خلاق و همچنین به پشتوانه و استفاده از تجربه فنی و ارزشمند هیئت مدیره خود که متشکل از جایگاه داران با سابقه و بزرگ در سطح استان خراسان می باشند، فعالیت خود را در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی آغاز نموده است و درقالب شرکت صاحب نشان و دارای صلاحیت، زنجیره تامین و توزیع فرآورده های نفتی را در جایگاه های  برتر استان خراسان بزرگ به عهده گرفته است.

برند پتروپارت هم اکنون به عنوان بزرگترین توزیع کننده سوخت به لحاظ حجم توزیع درسطح شهر مشهد مقدس مطرح می باشد.

از جمله خدمات این مجموعه می توان به :

امور مربوط به احداث جایگاه بصورت سرمایه گذاری، مشارکت در ساخت، مشاوره های فنی و حقوقی، اجرا و نیز بهینه سازی و ارتقاء سیستمهای مدیریتی  و عملیاتی مجاری عرضه سوخت مایع  و CNG  در سطح کشور اشاره نمود.

این مجموعه همواره در تلاش است تا با هم افزایی تجربیات علمی و فنی اعضاء و با استفاده از پیاده سازی سیستم های مدیریت ISO 9001 و بکارگیری آخرین فناوری ها و تکنولوژی های مدرن، شرایط رضایتمندی جایگاه های تحت پوشش و متعاقباً مردم عزیز کشورمان را فراهم آورد.

پتروپارت

خدمات برند پتروپارت :

  • احداث جایگاهبصورت سرمایه گذاری
  • مشارکت در ساختمشارکت فعال در ساخت جایگاه
  • ارائه مشاورهمشاوره های فنی و حقوقی
  • اجرا و بهینه سازیارتقاء سیستمهای مدیریتی و عملیاتی مجاری عرضه سوخت مایع و CNG